Lanetli Anlaşma izle

Lanetli Anlasma
MalMoly Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Lanetli Anlaşma izle
3.354 izlenme
IMDb: 5.6
Lanetli Anlaşma izle, Lanetli Anlaşma full izle, Lanetli Anlaşma sansürsüz izle, Lanetli Anlaşma filmi izle, Lanetli Anlaşma hd izle, Lanetli Anlaşma 2021 izle, Lanetli Anlaşma, kendilerine miras kalan evde korkunç olaylarla karşı karşıya kalan iki kardeşin hikayesini konu ediyor. Kardeş olan Haluk ve Emin, İzmir'de birlikte yaşar. Çocukken babalarını kaybeden iki kardeş, hiçbir akrabası ile de görüşmez. Ancak bir gün amcaları İbrahim'in öldüğünü ve kendilerine Ege'de bir kasaba bulunan villasını miras bıraktığını öğrenirler. Mirası elden çıkarmaya karar veren Haluk ve Emin, öncesinde kız arkadaşları ile birlikte villada tatil yapmaya karar verir. Ancak tatil için kasabaya geldiklerinde beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalırlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 2 Yorum
 • Turab571Misafir

  Cep telefonuyla çekilmiş video tarzında bir film. Yutubırlar bu işi daha iyi beceryor bence. Senaryosu fena değil ama oyunculuklar kötü, çok monoton geçiyor efektler vs başarın altında. Bana göre vakit kaybıydı


  0

  0
 • ÖZCANMisafir

  ARBANIN PLAKASI HERKSTEN İYİ OYNAMIŞ. BİR ÇOK KÖTÜ TÜRK YAPIMI FİLM İZLEDİM, BU BERBAT ÖTESİYDİ. OYUNCULAR, IŞIK, GÖRÜNTÜ KALİTESİ, GÖRÜNTÜ AÇISI, ZAMAN KAYBI DEMEK BİLE ZAMAN KAYBI… ÖZELLİKLE OYUNCULAR; GERÇEK KESİT OYUNCULARINDAN ÇOK DAHA KÖTÜ. TEŞEKKÜRLER.


  0

  0